Sport Lifestyle

Flavor Factory

28 października 2018

Żyjemy w czasach, kiedy, pozornie, bardzo łatwo jest „zdrowo żyć”. Jest wiele firm, influenserów uświadamiających nas, co jest dla nas dobre, produkty jakiej firmy będą nam służyć, jak zdrowo chudnąć czy prowadzić zdrowy tryb życia.

Niestety, żyjemy także w czasach, w których pojawia się mnóstwo alergii czy nietolerancji pokarmowych np. na gluten czy laktozę. Coraz więcej osób rezygnuje z jedzenia mięsa. Jestem jedną z nich, byłam nawet przez pewien czas weganką i nie wyszło mi to na dobre ( ale o tym w kolejnym poście), natomiast jem ryby. Trudno znaleźć smaczne produkty, które jednocześnie będą odpowiednie dla alergików, vegan, wegetarian czy osób z nietolerancjami pokarmowymi.

Produktów, które spełniają wymagania i potrzeby każdej z wymienionych powyżej grup, dostarcza Firma Flavor Factory, która produkuje przeróżne tzw. super foods” – od orzechów, nasion chia po shaki proteinowe, detoxowe czy na odporność, deserowe kulki mocy i coś, co mnie najbardziej urzekło czyli SPROSZKOWANE OWOCE I WARZYWA LIOFILIZOWANE. 10g liofilizowanego produktu to w przybliżeniu 100 g świeżego owocu lub warzywa. Skondensowana moc witamin i wartości odżywczych w 100 g opakowaniu.

W moim przypadku czyli osoby, która dużo podróżuje, zmienia strefy czasowe i klimat, to idealny dodatek. Uwielbiam owsiankę na śniadanie i jem ją właściwie 5 razy w tygodniu. Gdybym nie zmieniała dodatków, to już dawno bym się nią znudziła, a dzięki DUST FOR LIFE mogę mieć przepyszną owsiankę nawet na końcu świata bez dostępu do supermarketu, albo nawet zjeść ją podczas lotu zamiast przetworzonego jedzenia samolotowego.

Przetestujcie koniecznie, dajcie znać, jak Wam smakuje i co o takim jedzonku myślicie.

Na kod NATA5 macie 5% zniżki na produkty Flavor Factory.

www.flavorfactory.com.pl

Zdrówka życzę!

N.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

*